Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Üyeleri

 • BARIŞ BÜKÜLMEZ
  05.08.1982 tarihinde Urla’da doğdu, Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olup yapı alanında Yüksek lisansına devam etmektedir. Aynı zamanda B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İnşaat mühendisliği alanında bilirkişi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.
 • SELAHATTİN KÜPELİ
  01 Mart 1974 yılında Giresun’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli projelerde çalıştıktan sonra deniz yapıları üzerine uzmanlaştı. 2010 yılında Urla’ya yerleşti. İyi derecede İngilizce ve Rusça bilmekte olup; evli ve iki çocuk babasıdır.
 • ÖMER TİRYAKİ
  1976 Rize doğumluyum. 25yıldır Urla'da yaşıyorum. Evli ve dört çocuk babasıyım. 1975 yılında kurulan Öz Tiryakiler İnşaat Limited Şirketi ortaklarındanım aynı zamanda müteahhitlik yapıyorum İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliğine aktif olarak devam etmekteyim. Ayrıca İzmir (KARSİAD) Karadenizli Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesiyim.
 • AHMET OLGUN BİLİCİ
  1984 yılında Ordu'da doğdum. 2009 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 2014-2016 yılları arasında Urla Ak Parti İlçe Başkan Yardımcılığı, 2016-2018 yılları arasında Urla Ak parti İlçe Başkanlığı görevini yürüttüm. Urla'da Serbest avukatlık yapmaktayım. evliyim.
EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!