HABERLERDE ARA

Anasayfa  ➲  Haberler

Urla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Sertifika Töreni düzenlendi

Urla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Sertifika Töreni düzenlendi. Urla İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen törene Urla Kaymakamı ve Urla Belediyesi Başkan Vekili Önder Can, İlçe Milli Eğitim Müdür İzzet Gündüz, İlçe Sağlık Müdürü Cenk Benli, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ferda Sarıyer ve ilçe okul müdürleri katıldı. 19.12.2019 17:41:17
Urla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Sertifika Töreni düzenlendi

Urla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Sertifika Töreni düzenlendi. Urla İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen törene Urla Kaymakamı ve Urla Belediyesi Başkan Vekili Önder Can, İlçe Milli Eğitim Müdür İzzet Gündüz, İlçe Sağlık Müdürü Cenk Benli, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ferda Sarıyer ve ilçe okul müdürleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Urla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Güvenliği Uzmanı Hasan Ersöz yapılan çalışmalar ve projeler hakkında sunumunu gerçekleştirdi. Sunumun ardından Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu okullara sertifika ve pirinç levhaları takdim edildi.

 Urla Kaymakamı ve Urla Belediyesi Başkan Vekili Önder Can, sertifika töreninin ardından yaptığı konuşmada “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere sertifika ve levha almaya hak kazanan bütün kurumlarımızın müdürlerini tebrik ediyorum. İlçemizde bu oranın ilerleyen günlerde %100’e ulaşmasını temenni ediyorum” dedi.

 

EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!