jtemplate.ru - free templates joomla

Makaleler

 

Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu, bir Ramazan Bayramını daha personeliyle birlikte geçirdi. Urla mini meydanda bir araya gelen belediye çalışanları ve meclis üyeleri sevinçli bir kutlama töreni yaşadılar.

15 yıldır aralıksız olarak başkanlık görevini başarıyla yürüten ve bu süre zarfında personeliyle belediye çatısı altında güzel bir aile kurduklarını ifade eden Selçuk Karaosmanoğlu yaptığı konuşmada “Bir bayram daha sizlerle birlikte olmaktan onur ve mutluluk duymaktayım. Bu zamana kadar birlik ve beraberlik içinde ürettiğimiz projeler ve hizmetler için çok teşekkür ederim. Bu güzel ekiple bir 5 yıl daha Urlalılara hizmet etmek için hazırlanmaktayız.” sözlerine yer verdi.

 

Dördüncü dönem

Başarılı hizmetlere devam edeceğiz

 

Bu zamana kadar seçime yönelik çalışmalar yapmadıklarını söyleyen Karaosmanoğlu, “Yarın imtihan olacakmış gibi ciddi ve sabırlı bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük ve hep birlikte Urla’yı arzu edilen düzeye getirdik. Bundan sonra da hak edilen güzellikleri sunmaya devam edeceğiz.” sözleriyle konuşmasına devam etti.

Partinin ve halkın takdiriyle bir sonraki dönemde de hep birlikte başarılı çalışmalara imza atmak istediğini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, alınlarının akıyla bir sonraki dönem yine başarılı hizmetler sunmayı hedeflediğini ifade etti.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.urla.bel.tr/images/Haberler/-196/196

Share

 

Linkler