HABERLERDE ARA

Anasayfa  ➲  Haberler

19 Muhtar Sorunlarını Anlattı

Urla'daki 19 mahalle muhtarıyla biraraya gelen Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, iki saati bulan toplantıda mahallelerde yaşanan sıkıntıları dinledi. 4.7.2019 15:08:44
19 Muhtar Sorunlarını Anlattı

Urla'daki 19 mahalle muhtarıyla biraraya gelen Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, iki saati bulan toplantıda mahallelerde yaşanan sıkıntıları dinledi. Belediyenin ilgili birim müdürlerinin de yer aldığı toplantıda 30'a yakın sorun dile getirildi. Toplantıda konuşan Başkan Oğuz, "Kaliteyi hedef alan bir belediye olarak düzenli aralıklarla dinlediğimiz muhtarlarımız sayesinde ilçemizin kılcal damarlarına ulaşabiliyoruz" dedi.    

Urla Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıya Urla Belediye Başkan Yardımcıları Erhan Kıpkıp, Yücel Işık, Emine Sağlam Baş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürü Yener Kırmızı, mahalle muhtarları, Temizlik İşleri Müdürü Barış Başçoban, Fen İşleri Müdürü Selim Dayıoğlu katıldı. Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz'un başkanlık yaptığı ve yaklaşık 2 saat süren toplantıda park ve yeşil alanların durumu, Kalabak Balık Limanı bakım ve rehabilitasyonu, ışıklandırma, alt yapı ve ulaşım gibi sorunlar ele alındı.

Bir önceki hafta köy muhtarlarıyla yapılan toplantının ardından merkez mahalle muhtarlarıyla da biraraya geldiklerini vurgulayan Başkan Oğuz, "19 mahalle muhtarlarımız yaşadıkları sorunlarını bizlere aktardı. Hedefimiz not ettiğimiz bu sorunlarını en kısa sürede çözmek. Belli sürelerle bu toplantılarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu. 

 

 

EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!