HABERLERDE ARA

Anasayfa  ➲  Haberler

Urla’nın Gastronomi Turizmi çabalarına büyük destek

Urla’ya 3 ödül geldi İzmir’in ve Türkiye’nin ilk videolu interaktif yeme – içme & eğlence rehberi İzmir Gourmet Guide’ın her yıl düzenlediği “Bir Adım Öne Çıkanlar” değerlendirmelerinde Urla’ya üç ödül birden geldi. 16.1.2019 22:47:32
Urla’nın Gastronomi Turizmi çabalarına büyük destek

Balık ve Deniz Ürünlerinde “Akının Yeri”, Restoran, Kafe ve Bar Ödüllerinde “Fırın Vourla” ve Kahve Mekanları Ödüllerinde ise Baristocrat 3rd Wave Cafe & Roastery dereceye girerek ödül almaya hak kazandı.

İzmir Gourmet Guide tarafından oluşturulan Seçici Kurul, çeşitli kategorilerde alanlarında öne çıkan restoran ve işletmeleri ön elemeden geçirerek listeledi. Daha sonra seçilen işletmeler halk oylamasına sunuldu.

Hedefimize ulaşacağız

Urla’da birbirinden lezzetli yemek yapan, konuk ağırlayan işletmelerin varlığına dikkat çeken Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar da ödül alan işletmeleri kutladı. Uyar, “Urla dünyada da ön plana çıkan Gastronomi Turizmi konusundaki iddiasını bu sonuçlarla da gösterdi. Çeşitli kültürlerden insanlarımızın yaşadığı Urla’da yiyecek-içecek sektörü de uluslararası başarılara uzanan bir yolculuğun içindeler. Urla’yı bu yönüyle de ön plana çıkarma çabalarımız sürecek” dedi.

EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!