HABERLERDE ARA

Anasayfa  ➲  Haberler

Urla denizine yelken açan sporcular ödüllerini aldı

Urla Geleneksel Bağbozumu Şenlikleri kapsamında düzenlenen ve Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen 6. Urla Uluslararası Bağ Bozumu Optimist Yarışları sona erdi. 17.8.2018 23:30:22
Urla denizine yelken açan sporcular ödüllerini aldı

Final ayağının bugün gerçekleştiği yarışların sonunda Urla Kum Denizi Plajı’nda ödül töreni düzenlendi. Urla Kaymakamı Önder Can ve Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar'ın katılımıyla başlayan törende dereceye giren sporcular ödüllerini aldı. Toplam 13 takımın katıldığı kıyasıya yarışların gerçekleştiği şampiyonanın sonunda sporcular ödüllerini alırken Urla Kaymakamı Önder Can ve Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar'a da katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

“BİR AMAÇ UĞRUNA HEP BERABER OLURSAK GÜZEL İŞLER ÇIKIYOR”

Bir sporcu annesi olarakta, tüm sporcularımızı ve onlara sporu sevdiren velilerimizi, özellikle annelerini gönülden kutluyorum diyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar; “Ne güzelki spor yapıyorsunuz. Şuan evde olup elinizde tabletle oynuyor olabilirdiniz. Ama sizler sporu seçtiniz, gelişmeyi, ülkemiz için başarılı birer sporcu olmayı seçtiniz. Sizlerle gurur duyuyorum. Bu şampiyonada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bir amaç uğruna hep beraber olursak, böylesi güzel şeyler ortaya çıkıyor. Gelecek yıllarda sporcu sayımızın artması dileğiyle hepinize başarı günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Urla Kaymakamı Önder Can ise; "Geleneksel hale gelen bu yarışların gelecek yıllarda artan bir coşkuyla artacağına da inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu yıl burada yelkenlerini denizlerimize açan herkesi gelecek yıllarda yine Urla'ya bekliyorum" dedi.
Ödül töreninin ardından ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası tarafından bir konser düzenlendi.

 

EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!