HABERLERDE ARA

Anasayfa  ➲  Haberler

Çeşmealtı Gece Pazarı’nda coşkulu konser

Urla Çeşmealtı’nda İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu'nun konseri gerçekleşti. Gece Pazarının yanındaki alanda gerçekleşen konseri Çeşmealtı sakinlerinin yanısıra beldeye gelen konuklar da ilgiyle izle 22.7.2018 01:05:50
Çeşmealtı Gece Pazarı’nda coşkulu konser

Türk dünyası müzik kültürünün gelişimine katkı sağlamış birçok eserin seslendirildiği gecede İzmir Devlet Türk Dünyası Dans Müzik Topluluğu seyircilerden büyük alkış aldı.

Konserin ardından İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu’nun solistlerine ve tüm ekibine teşekkür ederek çiçek takdim eden Urla Kaymakamı Önder Can, “Çok güzel bir akşam geçirdik. Birbirinden güzel şarkılar, türküler söylendi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Konserin sonunda ise söylenen İzmir Marşı’na izleyiciler ellerinde ki Türk Bayraklarıyla coşkulu bir şekilde eşlik ettiler.

GECE PAZARI

“Üzüm, bardacık, zeytin, enginar, kınalı bamya ve hurma” gibi Urla’da yetişen ürünlerden oluşturulan sokak isimleri ile yiyecekten giyime, hediyelik eşyadan oyuncağa ve özel el tasarımı takılardan oluşan gece pazarı deniz esintisiyle Urla halkı ve çevre illerden gelen misafirlerini karşılamaya devam ediyor.

 

EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!